[TURNIEJ] 2 miejsce w Rembertów Indoor Cup!

Skład: Jarek Marciniak, Marek Stec, Michał Goxdzik, Piotr Mackiewicz, Filip Wencel, Dominik Deptuszewski, Mateusz Sałatka, Julek Wertenstein-Żuławski, Fryderyk Niewiadomski Faza grupowa: APJD – Marcovia II 1:0 (Sałatka) APJD – KS Halinów II 3:1 (Stec, Sałatka x2) APJD – UKS Żagle 3:0 (Stec, Sałatka, Goździk) Faza pucharowa: APJD – UKS Orzeł 3:0 (Sałatka,…

[TURNIEJ] 2 miejsce w Orzeł Cup

Skład: Jarek Marciniak, Karol Krzywina, Marek Stec, Ignacy Ułanowski, Fryderyk Niewiadomski, Michał Goździk, Adam Skalski, Mateusz Sałatka, Antek Olejniczak, Julek Wertenstein-Żuławski, Piotr Mackiewicz, Filip Wencel Faza grupowa: APJD – Futbolowe Perspektywy 2:0 (Ułanowski, Wertenstein-Żuławski) APJD – Sarma Wola 5:0 (Stec, Krzywina, Niewiadomski, Wencel, Wertenstein-Żuławski) APJD – UKS Orzeł II 9:0 (Niewiadomski, Olejniczak…

III liga okręgowa E1, 5 kolejka 30.09.2018

Skład: Jarek Marciniak, Marek Stec, Adam Skalski, Karol Krzywina, Michał Goździk, Dominik Deptuszewski, Adam Bilczewski, Julek Wertenstein-Żuławski, Fryderyk Niewiadomski, Mateusz Sałatka, Piotr Mackiewicz Wicher Kobyłka – APJD SPORT 1:2 (Stec, Sałatka)

III liga okręgowa E1, 6 kolejka 07.10.2018

Skład: Jarek Marciniak, Marek Stec, Karol Krzywina, Michał Goździk, Adam Skalski, Adam Bilczewski, Mateusz Sałatka, Fryderyk Niewiadomski, Dominik Deptuszewski, Julek Wertenstein-Żuławski Orły Zielonka – APJD 2:1 (Bilczewski)

UKS Football Dream Academy – APJD Sport 3:8

W meczu rozgryzwanym w Skaryszewie APJD Sport pokonał drużynę UKS Football Dream Academy 8:3 (1:1, 1:0, 1:2, 5:0). Bramki dla APJD Sport strzelali : Mateusz Sałatka x4, Dominik Deptuszewski x2, Adam , Piotr Mackiewicz. Skład APJD Sport: Jarosław Marciniak, Ignacy Ułanowski, Piotr Mackiewicz (kpt.), Michał Goździk, Marek Stec, Mateusz Sałatka, Karol Krzywina,…

III liga E1, 8 kolejka 21.10.2018

Skład: Jarek Marciniak, Karol Krzywina, Marek Stec, Piotr Mackiewicz, Adam Skalski, Fryderyk Niewiadomski, Julek Wertenstein-Żuławski, Adam Bilczewski, Dominik Deptuszewski, Michał Goździk, Mateusz Sałatka APJD – Białe Orły 2:7 (Sałatka, Niewiadomski)

III liga E1, 9 kolejka 28.10.2018

Skład: Jarek Marciniak, Juliusz Wertenstein-Żuławski, Karol Krzywina, Piotr Mackiewicz, Adam Skalski, Adam Bilczewski, Michał Goździk, Mateusz Sałatka, Dominik Deptuszewski, Marek Stec, Ignacy Ułanowski, Fryderyk Niewiadomski Bóbr Tłuszcz – APJD SPORT 3:5 (Stec x2, Goździk, Deptuszewski, sam.)

III liga E1, 10 kolejka 10.11.2018

Skład: Jarek Marciniak, Juliusz Wertenstein-Żuławski, Karol Krzywina, Piotr Mackiewicz, Adam Skalski, Adam Bilczewski, Michał Goździk, Mateusz Sałatka, Dominik Deptuszewski, Marek Stec, Ignacy Ułanowski, Fryderyk Niewiadomski APJD SPORT – Wicher Kobyłka 4:1 (Sałatka, Stec, Ułanowski, sam.)

Waiting For You

2031 West 58th Street, New York

AxiomThemes © 2019. All rights reserved.