[TURNIEJ] 1 miejsce w Turnieju na 100-lecie odzyskania Niepodległości

APJD bordowi: Jakub Kalota, Kamil Wilk, Hubert Jaroszewski, Piotr Wencel, Franciszek Wiśniewski, Adam Bojczuk, Michał Ryfka, Jeremi Kulig APJD biali: Rafał Wernik, Juek Karczewski, Zachary Pyryt, Tymon Kwasiborski, Jerzy Ignaciuk, Maciej Cłapiński, Rafał Goździk BORDOWI: APJD – AP Hattrick 7:0 (Bojczuk x2, Jaroszewski, Kulig, Kalota, Wencel, Ryfka) APJD – Piłkarska Ferajna 1:3…

[TURNIEJ] 2 miejsce w Zina Cup!

Skład: Rafał Goździk, Maciej Cłapiński, Łukasz Maliszewski, Julek Karczewski, Piotr Wencel, Jerzy Ignaciuk Faza grupowa: APJD – Orlęta Mroków 5:1 (Karczewski x2, Ignaciuk, Maliszewski, sam.) APJD – Ożarowianka 4:1 (Maliszewski, Karczewski, Ignaciuk, Wencel) APJD – Czarni Węgrów 3:3 (Maliszewski x2, Karczewski) 1/4 finału APJD – AP Zina 4:0 (Maliszewski, Pyryt, Cłapiński x2)…

[TURNIEJ] Turniej w Legionowie 20.01.2019

Skład: Tymon Kwasiborski, Rafał Wernik, Rafał Goździk, Zaki Pyryt, Albert Kośmider, Maciej Cłapiński, Julek Karczewski, Łukasz Maliszewski APJD – ATP 0:3 APJD – Delta Warszawa 1:4 (Maliszewski) APJD – AP 11 Legionowo 1:2 (Wernik) APJD – UKS Irzyk 0:0 APJD – FC Kovel Wołyń 1:1 (Wernik)

F1 Zak, 6 kolejka

Skład: Rafał Wernik, Kacper Sonakowski, Julek Karczewski, Łukasz Maliszewski, Maciej Cłapiński, Tymon Kwasiborski II liga, APJD – Be a star Wilczki 4:5 (Sonakowski, Maliszewski, Wernik, Karczewski)   Skład: Kamil Wilk, Rafał Goździk, Stefan Jańczyk, Maciej Maślanka, Jakub Ostalczyk, Jakub Kalota, Albert Kośmider, Piotr Wencel IV liga APJD – Orły II Zielonka 6:3…

APJD Sport – AMP Gool Wołomin 7:3

W meczu rozgrywanym w Łomiankach drużyna APJD Sport pokonała AMP Gool Wołomin 7:3 (2:0, 2:0, 0:1, 3:2). Bramki dla APJD Sport strzelali: Jakub Kalota x3, Kacper Sonakowski x2, Zachary Pyryt, Piotr Wencel. Skład APJD Sport: Tymon Kwasiborski, Maciej Cłapiński, Piotr Wencel, Kacper Sonakowski (kpt.), Jakub Kalota, Zachary Pyryt, Jerzy Ignaciuk.

AP Marcovia Marki – APJD Sport 0:14 (0:1, 0:5, 0:5, 0:3)

W meczu rozgrywanym w Markach drużyna APJD Sport pokonoała Marcovię Marki 14:0. Bramki dla APJD Sport strzelali: Łukasz Maliszewski x5, Kacper Sonakowski x3, Maciej Cłapiński x3, Karol Wysocki x2, Julian Karczewski x1. Skład APJD Sport: Rafał Wernik (kpt.), Kacper Sonakowski, Maciej Cłapiński, Zachary Pyryt, Łukasz Maliszewski, Jerzy Ignaciuk, Julian Karczewski, Karol Wysocki.…

F1 Żak, 8 kolejka 21.10.2018

Skład: Kamil Wilk, Jakub Kalota, Stefan Jańczyk, Maciej Maślanka, Tymon Kwasiborski, Jakub Ostalczyk, Albert Kośmider, Piotr Wencel APJD – RKS Mazur Radzymin 11:2 (Kwasiborski x3, Wencel x4, Wilk, Jańczyk, Maślankax2)

F1 Żak, 9 kolejka 28.10.2018

Skład: Rafał Wernik, Tymon Kwasiborski, Łukasz Maliszewski, Kacper Sonakowski, Julek Karczewski, Maciej Cłapiński APJD – Wicher Kobyłka 2:4 (Wernik, Sonakowski)

Waiting For You

2031 West 58th Street, New York

AxiomThemes © 2019. All rights reserved.