Witam ponownie zawodników !

Kilka dni temu dodałem jeszcze dwa 25 minutowe filmy na rozciąganie – stosujmy je w naszych treningach./rozciąganie można poprawić tylko w warunkach domowych – na treningach nie ma na to czasu!/

Boiska w Warszawie zamknięte jeszcze co najmniej  do 18 maja ale od przyszłego tygodnia zaczniemy już w grupkach  6-osobowych ćwiczyć  1x w tygodniu w Łomiankach.

Będzie dodatkowa informacja sms aby się wpisać na określona godzinę w środę albo w piątek w Łomiankach

Dalej więc ćwiczymy indywidualnie … .  Ci co jeszcze po prawie  2 miesiącach nie zaczęli trenować maja jeszcze szansę …  .

Poniżej  skopiowałem jeden z poprzednich maili który obowiązuje dalej.

FILMY DO ĆWICZEŃ NA  :    www.apjdsport.pl /AKTUALNOŚCI

Dodaję jeszcze  kilka nowych  linków do ćwiczeń / wykorzystujemy też poprzednie ćwiczenia / które Wam pomogą utrzymać formę a nawet wejść na wyższy poziom niż przed przerwą.

Kryzys minie na pewno a ćwiczący systematycznie mają szanse być z siebie na koniec  dumni z efektów.

 Wiem że  nie brakuje Wam motywacji – ale uważajcie- muszą być przerwy miedzy treningami aby nastąpiła regeneracja.

Proponuję aby bardziej zaawansowani ćwiczyli 4- 5 razy w tygodniu a mniej zaawansowani 2-3 razy w tygodniu.Czas treningu łącznie z rozciąganiem na koniec ok. 60 min.

Oczywiście żonglerka , zwody, przyjęcia piłki różnymi sposobami podrzucanej sobie, uderzenia dorzuconej piłki / odległość 3-4m/przez ,,kogoś” , uderzenia piłki o ścianę/ znaleźć odpowiednią!/ – to wszystko bez ograniczeń czasowych !!

Jeśli mamy możliwość biegania w terenie to przynajmniej  2 x w tygodniu bieg 3-5 razy  1km w tempie 80%  możliwości . Ile to 80 % ??

Trzeba przebiec 1km na ,,maksa” – zmierzyć czas i wtedy obliczyć 80% tego czasu I BIEGAĆ ODCINKI 1000 M W TYM CZASIE PRZEZ JAKIŚ OKRES.Obserwować  zmęczenie .

Powodzenia !

Co jest oczywiste nie mam kontaktu bezpośredniego z zawodnikami więc mogę liczyć tylko na Państwo że ta kolejna informacja dotrze do zainteresowanych.

Janusz Domaradzki

Waiting For You

2031 West 58th Street, New York

AxiomThemes © 2020. All rights reserved.